Hafta sonu köşe yazarımız Kemal Arabacı’nın önerisiyle Mersin’e bağlı Mut ilçesinde Mut-Çıtlık Doğa Derneği’nin bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği etkinlikte bizler de yer aldık.
Rüzgârı içen atlar (İran atasözü) Geçen güz benim adlandırmamla önce Kummani’ye (Kameni köyüne) gitmiştik.
Oturduğum evde eskiden maliye memurları otururlarmış. Üç odalı, yer tahtaları mürekkep lekeli, iki odasının damı akan, tek katlı, tavanı kamışla örtülü, tavanın altı bezle kaplı bir viraneydi.
Bu bağlantı sizi https://www.kgrthaber.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.