12:13 Yerel

Karaman’ın Ermenek ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Bozcu, ulaşımda yaşanan sıkıntı dolayısıyla ilçeye bir otobüs daha kazandırdı.

12:07 Yerel

Yardımlaşmanın, paylaşmanın ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeği ile Karaman’ın Ermenek ilçesi’nde ihtiyaç sahibi vatandaşlar iftar yemeklerinden faydalanabilecek.

11:48 Asayiş

Mersin’in Mut ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

11:42 Sağlık

Mersin'de Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, Mut Devlet Hastanesi'nin eksik olan bölümlerinin gelebilmesi için gerekli olan rol yükselmesinin gerçekleştiğini hastanenin C rolünden B rolüne yükseldiğini söyledi.

11:32 Güncel

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, “2023’te çeşitli nedenlerle yaralanan 11 bin 284 yaban hayvanını tedavi edip tekrar doğal yaşam alanlarına bıraktık. İlki 2010 yılında tesis edilen Yaban Hayvanı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi sayımızın artırılması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

11:25 Güncel

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından açıklanan 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri seçim takvimine göre kesin aday listeleri yarın kamuoyuyla paylaşılacak.

11:13 Vefat Edenler

Karaman’da 2 Mart Cumartesi günü Karaman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden edindiğimiz bilgilere göre Mehmet Başer vefat etti

11:12 Spor

Karaman'ın gözü 8 maçlık galibiyet serisi sonrası Karaman FK'da. Bugün oynanacak maçın detayları ise Karaman FK sosyal medya hesabından yapıldı.

11:00 Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarında Mersin, Kayseri, Van ve Batman İl Emniyet Müdürlükleri’ne yeni atamalar gerçekleştirildi.

10:52 Asayiş

Adana merkezli 20 ilde Nitelikli Dolandırıcılık, Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurma ve Suçtan Elde Edilen Mal Varlığı Değerlerini Aklama suçlarına yönelik eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Sibergöz-23” operasyonlarında 146 şüpheli yakalandı.