12:53 Ekonomi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, evlerinde bakılan tam bağımlı vatandaşlar ve ailelerine ekonomik destek sağlamak amacıyla her ay yatırılan Evde Bakım Yardımı ödemelerini Kurban Bayramı dolayısıyla öne çekerek yarın toplam 4,2 milyar TL ödeme yapacaklarını bildirdi.

12:53 Magazin

Barış Arduç Kim? Barış Arduç Nasıl Ünlü Oldu? Barış Arduç evli Mi? Barış Arduç İtalyanca Biliyor Mu? Detaylar haberimizde…

12:50 Gündem

Rize’nin Neresi Meşhur? Rize’nin En Çok Neyi Meşhur? Rize’nin Hangi Yerleri Meşhurdur? Rize’nin En Güzel Yaylası Hangisi? Detaylar haberimizde..

12:35 KARAMAN HABERLERİ

Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, sahada çiftçileri ziyaret etmeye devam ediyor.

12:14 Asayiş

Karaman Merkez Bucakkışla köyünde sık virajlar bölgesinde karpuz döken şoför hakkında adli işlem başlatıldı.

12:05 KARAMAN HABERLERİ

Karaman Milletvekili Osman Sağlam,  Karaman İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Serkan Yurdakul, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emre Ay, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Halil İbrahim Taşcı, sağlık yöneticileri ve hekimler ile hastane toplantı salonunda bir araya geldi.

12:02 Kültür-Sanat

Fırtına Deresi’nin doğal mı yapay mı olduğu konusunda sosyal medya kullanıcıları internette araştırma yapıyor. Fırtına Deresi Doğal mı Yapay mı? sorusunun cevabı nedir? İşte detaylar…

11:30 KARAMAN HABERLERİ

Karaman’da 13 Haziran 2024 Perşembe günü Halil Uyar vefat etti.

11:20 KARAMAN HABERLERİ

MEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre “aşağıda belirtilen bölgelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Çalışmaların programlanan süreden erken tamamlanması halinde, kesinti bitiş saatinden önce elektrik verilebilecektir.” İfadeleri yer aldı.

10:58 Gündem

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca 1 Eylül’de uygulanacak 2024 Kamu Personel Seçme Sınavı (2024-KPSS Ön Lisans) için başvurular başladı.