Diamond Tema Hakkında Yakalama Kararı mı Çıkarıldı? Diamond Tema Hakkında Yakalama Kararı mı Çıkarıldı?

İsrail- Filistin savaşı sonrası Pepsi markasının nerenin malı olduğu merak konusu oldu. Pepsi İsrail Malı mı? Pepsi Hangi Ülkenin Markası? Pepsi Nerede Üretiliyor? sorusunun cevabı haberimizin detayında..


İsrail'in saldırıların sonra Gazze'de can kaybı 35 bin 456 çıktı. İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne 7 Ekim 2023'ten bu yana saldırı düzenlemeye devam ediyor. Ateşkese kulak asmayan İsrail zulmünü sürdürüyor. İnsanlar İsrail’in bu tutumunu boykot emek amacıyla hangi ürünlerin israil’ ait olduğunu araştırıyor. Peki Pepsi İsrail Malı mı? Pepsi Hangi Ülkenin Markası? Pepsi Nerede Üretiliyor? işte bu soruların cevabı haberimizin detayında.. 

Pepsi - Anasayfa
Pepsi Nerede Üretiliyor?
Pepsi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Karolina eyaletinde ilk kez üretilmiştir. Pepsi markasının ilk sahibi ise Caleb Bradham’dır. Birinci Dünya savaşından sonra şirket iflas etmiş ve Amerikalı milyarder tarafından satın alınarak faaliyetine devam etmiştir. Pepsi’nin ilk kuruluş tarihi ise bir çok insan tarafından merak ediliyor. İlk kuruluş tarihi ise 1867 olarak kayıtlara geçmiştir. 

PEPSİPepsi Cola Kutu 330 ml 24 Adet350,00 TL
Pepsi Hangi Ülkenin Markası?
İnsanlar tükettiği birçok ürünün nerenin malı olduğunu merak ediyor. Özellikle İsrail- Filistin savaşı sonrası Pepsi İsrail Malı mı? sorusu gündem haline geldi. Pepsi Hangi Ülkenin Markası? Pepsi, Amerika Birleşik Devletleri'nin bir markasıdır. 

Pepsi Cola Kutu 330 ml (24'lü) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Pepsi Nerede Üretiliyor? 
Severek tükettiğimiz bir içecek türü olan Pepsi dünya genelinde yaygın olarak üretilmektedir.

Pepsi Max 12X330 Ml
Pepsi İsrail Malı mı?
Birinci Dünya Savası sonrası iflas eden şirket, 1963 yılında Pepsi şirketinin başkanı Donald M. Kendall ve Frito-Lay'in başkanı Herman Lay birleşerek yeniden kurmuşlardır. İki isim Frito-Lay ve Pepsi markaları da PepsiCo şirketi altında yer almıştır. Sonuç olarak Pepsi, İsrail markasıdır.

Kaynak: HATİCE KARACA