Fenomen avukat Feyza Altun, özel hayatına dair açıklamalarda bulunduğu Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu Haber Bahane programında, evlilikleri ve ilişkileri hakkında şu detayları paylaştı:

"İlk evliliğimi 24 yaşında gerçekleştirdim ve 26 yaşında bir çocuk sahibi oldum. 27 yaşında ise boşandık. Şiddet uygulamaya kalkışan bir erkeğin durumu içler acısı olur. İlk eşimle aramızda özel bir sebep yoktu, ayrılık olumsuz bir nedenle gerçekleşmedi. Hâlâ eski kayınvalidemle görüşüyorum ve çocuğumuz için dost kalmayı başardık. Bir erkekte cimrilik ve zevksizlik gibi özellikleri tolere edemem."

İkinci evliliği İlker Sungurlar ile 2021 yılında yaptığına değinen Altun, şunları söyledi:

Benan Saraç Kimdir? Ne İş Yapar ? Benan Saraç Kimdir? Ne İş Yapar ?

"Siyasete ilgi duyan bir erkek beni etkiler. Şu anki eşim de beni bu şekilde etkiledi. Genel anlamda siyaset ve hukukla ilgili bilgisi olan insanları seviyorum. Aramızda kavga olduğunda, bazen birbirimizi sosyal medyada takipten çıkarıyoruz."

Boşanma iddialarıyla ilgili sorulan bir soruya ise Feyza Altun, şu yanıtı verdi:

"Hayır, böyle bir adım atmış değiliz. Ben, genellikle uyumlu ve eğlenceli bir insanım. Net bir tavır sergilerim. Her evlilikte sorunlar olabilir, şu an bazı zorluklar yaşıyoruz. Umuyorum ki bu sorunları çözebiliriz."

Kaynak: Haber Merkezi