Kırbağı Mahallesi'nde 8 Adet Arsa Satışa Çıktı Kırbağı Mahallesi'nde 8 Adet Arsa Satışa Çıktı

Çoğlu Köyü'nden vatandaşlarımızın ilgi gösterdiği bayramlaşma programı, havanında güzel olmasıyla daha da eğlenceli oldu. Bayramlaşma ve piknik programına, Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) yönetim kurulu üyeleri Hasan Güzel, Rıza Görer ve Hollanda Yollarbaşı Derneği başkanı Hüsamettin Çelik'te katıldı.

Avrupa Çoğlu Köyü Derneği Başkanı Servet Canuylasi, "Herkesin bayramını tebrik ediyorum, bu organizasyonun geçen yıllarda olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini umuyorum. Siz hemşerilerimizden bundan sonra da derneğimize destek olmaya devam etmenizi istiyorum. İzin öncesi tekrar bir arada olmak, hasbıhal etmek adına bu piknik programını organize ettik. Bu vesileyle derneğimizin faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendirdik.  Önümüzdeki aylarda Avrupa’da yaşayan hemşerilerimizle en kısa zamanda hepsiyle iletişeme geçerek, bunların hayat hikayelerini kayıt altına alıp, bir kitap haline getirmeyi programımıza dahil ettik" dedi.

Konuşmalardan sonra misafirlere piknik havasında, mangal keyfi yapılıp, ikramda bulunuldu. Gençler ve çocuklar da gönüllerince eğlendiler.

Kaynak: HATİCE KARACA