Karaman Lisesi'nin 1972-1973 mezunları, 51. yıl buluşması için bir araya geldi. Bu yılki buluşma, Aydın/Çine merkezli olarak Turgay ve Zühal Payze çiftinin organizesi ile gerçekleştirildi. Üç gün süren etkinliklerde hem hasret giderildi hem de yöreyi tanıma amaçlı geziler düzenlendi.

Katılımcılar, Efes ve Alabanda antik kentlerini, Kuşadası'nı ve Payze Bahçesi'ni gezme fırsatı buldular. Yöresel yemeklerin ve meyvelerin tadına bakan mezunlar, lezzetlerin keyfini çıkardılar. Ayrılmadan önce, gelecek yılın buluşma yeri de belirlendi: Ankara.

Buluşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Kemal Arabacı: “Bu yıl Aydın/Çine merkezli,Turgay ve Zühal Payze çiftinin organizesi ile üç gün boyunca hem hasret giderildi hem de yöreyi tanıma amaçlı geziler yapılmıştır. Efes ,Alabanda Antik Kentleri,Kuşadası ve Payze Bahçesi gezilmiştir. Yöresel yemekler ve meyveler çok lezzetliydiler. Ayrılma saatinden öncede önümüzdeki yıl bulaşma yerimizi belirledik. Ankara’da buluşmak üzere ayrıldık.” dedi.

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi2

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi1

Dolar ve Euro Bugün Ne Kadar 24 Haziran 2024 Pazartesi Döviz Fiyatları Dolar ve Euro Bugün Ne Kadar 24 Haziran 2024 Pazartesi Döviz Fiyatları

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi3

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi4

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi5

51 Yil Bulusmasi Karaman Lisesi Mezunlarini Bir Araya Getirdi6

 

Kaynak: RÜZGAR RAMAZAN YEL