Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun mezuniyet programında KARAMAN’IN SESİ GAZETESİ muhabirlerinden Mehmet Akif Orhan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu üçüncüsü ve Yeni Medya ve İletişim bölümü birincisi olurken RADYO 103 sunucularından Hatice Kübra Sarı Yeni Medya ve İletişim Bölümü üçüncüsü oldu.

4 Yildir Bekledikleri Mutlu Ani Yasadilar3Hatice Kübra Sarı ve Mehmet Akif Orhan’a ödüllerinin takdim edildiği programda öğrenciler iletişimci yemini etti ve geri sayım ile birlikte kep atarak mezuniyet heyecanını yaşadılar.

4 Yildir Bekledikleri Mutlu Ani Yasadilar2

Mezuniyet programına kgrthaber.com internet gazetesi sahibi Senem Yavuzaslan,  KGRT KARAMAN GAZETESİ, KARAMAN’IN SESİ GAZETESİ ve RADYO 103 çalışanları katılım sağladı. Program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi. kgrthaber.com olarak Karaman’ın Sesi Gazetesi muhabirlerinden Mehmet Akif Orhan’a ve RADYO 103 sunucuların Hatice Kübra Sarı’ya başarılarının devamını dileriz.

Karaman 24 Haziran 2024 Pazartesi Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi? Karaman 24 Haziran 2024 Pazartesi Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

4 Yildir Bekledikleri Mutlu Ani Yasadilar1

4 Yildir Bekledikleri Mutlu Ani Yasadilar4

Kaynak: RÜZGAR RAMAZAN YEL