Bir çok insana göre hurafe olarak bilinse de kimi insanlara göre rakamların, söylemlerin bir anlamı olduğu düşünülmektedir. Sizler için araştırdığımız Bileğe 777 Yazmak Ne Anlama Gelir? 777 Yazmak Ne Demek? Aldım Kabul Ettim 777 Nasıl Yapılır? 777 Rakamının Sırrı Ne? Detaylar haberimizde…

Araç Kiralarken Dolandırılmayın Araç Kiralarken Dolandırılmayın


Bileğe 777 Yazmak Ne Anlama Gelir?
Bir çok kişi herhangi bir dilek dilerken veya olmasını istediği bişeyi kabul ederken kullandığı ve son dönemler de bu rakamlarla alakalı sık sık yazılan söylenen Bileğe 777 Yazmak ne anlama gelir sorusunun cevabı yazılan arama motorlarında şu şekildedir; 777 sayısı, mükemmellik ve tamamlama anlamına geldiği ve 7 sayısı bir çok kültürde ve dinde kutsal sayılan bir sayı olduğu  bilgeliği, tecrübe ile edilen bilgiyi ve anlamlandırmayı temsil ettiği düşünülmektedir. Ayrıca bir çok kişice 777 sayısı şanslı sayı olarak bilinir, sık sık iyi şans getirdiğine işaret ettiği de düşünülmektedir. 

Bilege 777 Yazmak Ne Anlama Gelir


777 Yazmak Ne Demek?
Aşk, para, büyüme, gelişme, bilgelik ve keşif gibi güzel anlamları barındıran 7, en çok 'şans' unsurlarıyla anılmaktadır. Çünkü, tekrar eden 7 sayılarını görmek ya da 777 yazmak, 777 demek, 777 yazılı yerlere bakmak pek çok inanışa göre şans getirdiği ve büyümenin, kazançlı olmanın kapılarını araladığı düşünülmektedir. Genelde günümüz gençlerinin bu tarz rakamların uğur getirdiğini de düşünüp sosyal ağlar da bu konuyla alakalı bir çok yazılar yazıp paylaşımlar yapmaktadır.

Kaynak: HATİCE KARACA