Son günlerde en çok araştırılan ünlüler arasında yer alan Serenay Sarıkaya’nın göçmen olup olmadığı araştırılmaktadır. Peki son zamanların en çok aranan ünlülerin arasında yer alan Serenay Sarıkaya göçmen mi?

Enis Arıkan Kimdir Ne İş Yapar? Enis Arıkan Kimdir Ne İş Yapar?

Serenay Sarıkaya'nın bikinili pozları mest etti! - Gecce Magazin Haberleri

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991’da Antalya'da doğdu. Saime Salih Konca Lisesi'nden mezun oldu. Plato Film'de oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında "Şaşkın" filmi ile yaşadı. Ayrıca 15 yaşında iken katıldığı Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti ve yarışmada 4. olarak Jüri Özel Ödülünü aldı. 2008 yılında 16 yaşındayken "Plajda" adlı sinema filminde tesadüfen rol aldı. Daha sonra aynı yıl Sinan Çetin’in "Peri Masalı" ve "Limon Ağacı" dizilerinde başrol oynadı fakat iki dizide de yayından kaldırıldı. Sonra ise sevilen dizi "Adanalı"da oynamaya başladı.

Serenay Sarıkaya'nın doğum gününe özel verdiği bikinili pozları sosyal  medyayı salladı - Magazin - Demokrat İzmir Gazetesi

Dizide Oktay Kaynarca'nın kızını canlandıran Sarıkaya, bu rolü ile büyük bir çıkış yaptı ve tanındı. 2010 yılında Miss Turkey’de 2. olmasıyla da tüm Türkiye tarafından tanınmış oldu. "Lale Devri" ve "Yer Gök Aşk" dizilerinde yer aldıktan sonra 2013'te başlayan "Medcezir" dizisinde başrol oynadı. Dizi büyük sükse yaptı ve sevildi. 2014 yılında ise GQ Türkiye tarafından yapılan yarışmada “yılın kadını” seçildi. Ayrıca Sarıkaya iki kez Altın Kelebek Ödülü’ne layık görüldü. "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminde oynadı ve "İkimizin Yerine" adlı filmde Nejat İşler ile başrolde yer aldı.

Serenay Sarıkaya, peş peşe paylaştığı mavi bikinili pozlarıyla büyüledi -  Son Dakika

Serenay Sarıkaya Göçmen Mi?

Oyuncu Serenay Sarıkaya aslen Ankaralı olmasına rağmen Antalya’da yaşamıştır.

Kaynak: Hatice Karaca