Sadettin Saran Neden İhraç Edildi? Sadettin Saran Kimdir? aramalarını yapan birçok kişi Sadettin Saran’ı merak ediyor. Detaylar içeriğimizde...

Sadettin Saran Kimdir ?

Sadettin Saran, Türk iş insanıdır ve Saran Holding'in kurucusu olarak tanınmaktadır. 1964 yılında doğmuştur. Özellikle spor, medya ve enerji sektörlerinde önemli yatırımlarıyla bilinir. Ayrıca, spor yöneticiliği ve sosyal sorumluluk projelerinde de aktif bir rol oynamaktadır.

Eğitimini İstanbul Alman Lisesi'nde tamamlayan Sadettin Saran, daha sonra İsviçre'nin Lozan kentinde bulunan Ecole Hôtelière de Lausanne'den mezun olmuştur. İş hayatına ailesinin şirketinde başlayan Saran, daha sonra kendi işini kurarak Saran Holding'i büyütmüştür. Holding, medya, spor, enerji, savunma ve teknoloji gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir.

Saran, spor dünyasında da önemli bir isimdir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski yöneticilerinden biri olarak bilinir ve çeşitli zamanlarda kulübün yönetim kurulunda görev yapmıştır. Ayrıca, boks ve diğer spor dallarına yatırım yapmasıyla da tanınır.

 Sadettin Saran Neden Ihrac Edildi Sadettin Saran Kimdir (2)

Sadettin Saran Neden İhraç Edildi?

Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu başkanı Erdoğan, Sadettin Saran'ın kulübe verdiği belgelerin görevin gerektirdiği dikkat ve özene uymadığını belirttiği için, kulüp tüzüğünün 66-B maddesinin c bendi uyarınca kulüpten kesin ihracına karar verildiğini ifade ederek ihraç edildiğini açıklamıştı.

Bülent Şakrak Yeni Sevgilisi Kim? Bülent Şakrak Neden Boşandı? Bülent Şakrak Yeni Sevgilisi Kim? Bülent Şakrak Neden Boşandı?

Sadettin Saran Neden Ihrac Edildi Sadettin Saran Kimdir (1)

Kaynak: Hatice Karaca