Sadettin Saran Kaç Kez Evlendi? Sadettin Saran Kimdir? aramalarını yapan birçok kişi Sadettin Saran’ı merak ediyor. Detaylar içeriğimizde...

Sadettin Saran Kimdir ?

Sadettin Saran, Türk iş insanı olarak tanınır ve Saran Holding'in kurucusudur. 1964 yılında doğmuştur. Özellikle spor, medya ve enerji sektörlerinde önemli yatırımlarıyla bilinir. Ayrıca, spor yöneticiliği ve sosyal sorumluluk projelerinde de aktif bir rol oynamaktadır.

Eğitimini İstanbul Alman Lisesi'nde tamamlayan Sadettin Saran, daha sonra İsviçre'nin Lozan kentinde bulunan Ecole Hôtelière de Lausanne'den mezun olmuştur. İş hayatına ailesinin şirketinde başlayan Saran, daha sonra kendi işini kurarak Saran Holding'i büyütmüştür. Holding, medya, spor, enerji, savunma ve teknoloji gibi geniş çapta alanda faaliyet göstermektedir.

Saran, spor dünyasında da önemli bir isimdir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski yöneticilerinden biri olarak bilinir ve çeşitli zamanlarda kulübün yönetim kurulunda görev yapmıştır. Ayrıca, boks ve diğer spor dallarına yatırım yapmasıyla da tanınır.

Nuri Alço Filmleri Nelerdir? Nuri Alço Hangi Filmlerde Oynadı? Nuri Alço Kimdir? Nuri Alço Filmleri Nelerdir? Nuri Alço Hangi Filmlerde Oynadı? Nuri Alço Kimdir?

 Sadettin Saran Kac Kez Evlendi Sadettin Saran Kimdir (1)

 Sadettin Saran Kaç Kez Evlendi?

Sadettin Saran, üç evlilik yapmıştır. Son evliliği 2017 yılında boşanma ile sona erdi. Fenerbahçe yönetimine girdikten sonra magazin basınının da dikkatini çeken Saran, 2007 ile 2011 yılları arasında Hülya Avşar ile ilişki yaşamıştır.

Sadettin Saran Kac Kez Evlendi Sadettin Saran Kimdir (2)

Kaynak: Hatice Karaca