Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la tutuklanıp hapse giren Nihal Candan'ın 4 ay önce sessizce evlendiği ortaya çıktı. Ancak evliliğiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Candan'ın eşi merak konusu oldu. İnsanlar, arama motorlarında "Nihal Candan'ın eşi kim, evli mi?" gibi sorularla bilgi arayışına girdi.

nihal-candan-evli-mi-esi-kim-mehmet-faruk-cicek-kimdir3

Nihal Candan ve kardeşi Bahar Candan, suçlamalarla tutuklandıktan sonra magazin gündemine bomba gibi düşen bir gelişme yaşandı. Nihal Candan'ın, 4 ay önce Mehmet Faruk Çiçek ile evlendiği ortaya çıktı. Ancak Candan, bu evliliğiyle ilgili hiçbir sosyal medya paylaşımı yapmadı. Nikah törenine Nihal Candan'ın anne ve babası şahitlik ederken, Mehmet Faruk Çiçek'in tutuklama sürecinde eşine destek olmadığı ve yanında bulunmadığı dikkat çekti.

İfadesinde İndirimli Ceza İstedi İfadesinde İndirimli Ceza İstedi

nihal-candan-evli-mi-esi-kim-mehmet-faruk-cicek-kimdir5

Mehmet Faruk Çiçek Kimdir ?

Mehmet Faruk Çiçek, Seyid Lojistik ve Daim Tobacco şirketlerinin sahibi olarak iş dünyasında tanınıyor. Özellikle sosyal sorumluluk projeleriyle ve iş faaliyetleriyle dikkat çeken Çiçek, gençlere yönelik projeleriyle biliniyor. Daim Tobacco, Türkiye'nin önde gelen nargile tütünü imalat ve ihracat firmalarından biri konumunda ve ürünlerini 15 farklı ülkeye ihraç ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi