Metin Akpınar'ın Kızının Annesi Kimdir? Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir? sorularının cevapları içeriğimizde...

 

Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir?

Duygu Nebioğlu, 1988 senesinde Antalya'da doğdu. İstanbul'da grafik tasarım eğitimi alan Duygu Nebioğlu, 1994 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildi. Hayatının ilerleyen dönemlerinde, 21 yaşında üniversite öğrencisiyken Metin Akpınar'ın kızı olduğunu öğrendi. Aynı zamanda ikiz kız kardeşi olduğu gerçeğiyle birlikte Nebioğlu'nun toplamda dört kardeşi olduğu ortaya çıktı. Annesi ise Suphiye Orancı'dır.

 Metin Akpinarin Kizinin Annesi Kimdir Duygu Nebioglu Kimdir1

Metin Akpınar'ın Kızının Annesi Kimdir?

Melek Mosso Nasıl Ünlendi? Melek Mosso Kimdir? Melek Mosso Nasıl Ünlendi? Melek Mosso Kimdir?

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın uzun yıllar gizli kalan kızları Duygu ve Sevgi Nebioğlu'nun hayat hikayesi, biyolojik anneleri Suphiye Orancı'nın izlerini ararken dikkat çekiyor. Antalya'da bir köyde sadece 2 aylıkken bakıcıya bırakılan ikizler, 6 aylıkken Antalya Valiliği tarafından devlet korumasına alındı ve ardından Çocuk Esirgeme Kurumu'na yerleştirildi.

Ancak yaşamları, 6 yaşındayken öğretmen çift Emine ve Özdener Nebioğlu'na evlatlık verilmeleriyle yeni bir döneme girdi. Suphiye Orancı'nın hayatı ve bu beklenmedik buluşmanın detayları, aile bağlarının karmaşık örgüsünü gün ışığına çıkarıyor.

Kaynak: Hatice Karaca