Okul sporları faaliyetleri kapsamında Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenen okullar arası bisiklet Türkiye birinciliği yarışmalarına bisiklet antrenörleri Hasan Duman ve Emre Öner eşliğinde hazırlanan Karaman ekibi, takım klasmanında Sabiha Gökçen Ortaokulu U15 takımı ile Türkiye şampiyonluğuna uzandı. Kadrosunda Veli Sarı, Hasan Hüseyin Sarı, Alperen Yanık ve Fahrettin Yücetaş’ın yer aldığı Sabiha Gökçen Ortaokulu bisiklet takımı elde ettiği bu şampiyonluk ile büyük bir mutluluk yaşarken, takım klasmanında gelen bu şampiyonluk Karaman’da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Yine ferdi kategoride mücadele eden Karaman ekibi sporcularından Veli Sarı U15 erkekler zamana karşı yarışlarda dördüncü, yol yarışlarında üçüncü, Mustafa Kemal Gündoğdu U17 erkekler zamana karşı yarışlarda üçüncü, Enes Aydın genç erkeklerde yol ve zamana karşı yarışlarda ikinci, Fahrettin Yücetaş ise genç erkeklerde dördüncü oldu.

Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi? Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Karaman bisiklet takımının bu sezonda güzel başarılara imza attığını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Karadeniz, takım ve ferdi klasmanda dereceye giren sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Hatice Karaca