Feci Kazada Yaralanmıştı Kurtarılamadı Feci Kazada Yaralanmıştı Kurtarılamadı

Hafta içinde sosyal medya hesabı üzerinden Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinden aldığı 35 köpeği Ankara’ya getirdiğine dair çektiği görüntüler ile çokça konuşulan Buket Özgünlü çıkarıldığı mahkeme sonrası tutuklanmıştı.

Aynı zamanda Yaşama Tutunan Patiler Derneği Başkanı da olan Buket Özgünlü'nün ev kirasını ödeyemediği için ev sahibi T.S. tarafından 6 yıl önce mahkemeye verildiği ve ‘durumum yok gelirim yok’ diyerek savunma yaptığı aktarılırken, Özgünlü'nün polis sorgusunda tamamı son dört senede alınmış üzerine kayıtlı 9 daire ve kira aldığı 2 depo olduğunun ortaya çıktığı öne sürüldü.

Köpekleri sakat bırakarak para topladığı iddia edilen Özgünlü’nün Ankara'da garson olarak çalıştığı kafeyi de satın alıp patronu olduğu öğrenildi. Hayvan severlerden topladığı mama paralarıyla burun estetiği, kaş kaldırma ve serum kolajen terapisi aldığı iddia edilen Özgünlü’nün 7 operasyon ve çok sayıda güzellik seansı için 2021-2024 arasında 1 milyon 110 bin lira harcama yaptığının banka hareketleri ile tespit edildiği kaydedildi.

Kaynak: İHA