Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Sona Erdi Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde okul sporları faaliyetleri kapsamında 45 ilden 748 sporcunun katılımı ile düzenlenen küçükler, yıldızlar ve gençler eskrim Türkiye şampiyonası küçükler epe kategorisinde düzenlenen final müsabakalarının ardından sona erdi.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri düzenlenen törenle verildi.
Merkez Spor Salonu’nda 3 gün süren müsabakalar sonunda dereceye giren isimler ise şöyle;
GENÇ KADIN KILIÇ
1.rem Güner (Özel Matbilim Koleji Anadolu Lisesi)
2.Neris Ada Kabadere (Ankara Atatürk Lisesi)
3.Gül İpek Oruncak (Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi)
3.Ece Öztürk (İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi)
YILDIZ ERKEK KILIÇ
1.Ziya Arda Osmanağaoğlu (Özel Bilfen Çamlıca Ortaokulu)
2.Suer Bulut Aras Saydut (Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu)
3.Emir Karagülle (Kavaklıdere Ortaokulu)
3.Cihan Okyanus Tarakçı (Özel Bilim Yaşam Ortaokulu)
GENÇ ERKEK KILIÇ
1.Tolga Aslan (Özel Bursa Eğitim Kalesi Anadolu Lisesi)
2.Furkan Yaman (Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Fen Lisesi)
3.Arda Tanerler (Özel Çağdaş Öncü Fen Lisesi)
3.Uras Macit (Özel Eryaman Sınav Anadolu Lisesi)
KÜÇÜK KADIN KILIÇ
1.Didem Güner (Özel Matbilim Koleji Ortaokulu)
2.Ece Kanlı (Özel Bilfen Koşuyolu Ortaokulu)
3.Tuana Selin Turhan (Ümitköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)
3.Pelin Topçu (Ayten-Şaban Diri Ortaokulu)
KÜÇÜK ERKEK KILIÇ
1.Osman İbrahim Erdöl (Özel İzmir İstek Ortaokulu)
2.Selim Bezci (Özel Esenyurt Çınar Ortaokulu)
3.İlhan Can Şener (Özel Çayyolu Doğa Ortaokulu)
3.Ege Çolak (Özel Yavuzlar Ortaokulu)
YILDIZ KADIN KILIÇ
1.Yağmur Cevheroğlu (Şehit Bülent Gider Ortaokulu)
2.Elif Çınar Koçak (Özel Tevfik Fikret Ortaokulu)
3.Defne Salman (Ayten-Şaban Diri Ortaokulu)
3.Lara Kaya (İhsan Doğramacı Vakfı Ankara Özel Bilkent Laboratuvar Ortaokulu)
KÜÇÜK KADIN FLÖRE
1.Eylül Bedük (Özel İzmir Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Ortaokulu
2.Derin Taşpınar (İYTEV Özel Yücel Tonguç Ortaokulu)
3.İmren Cemile Özgür (Özel Bilnet Ortaokulu)
3.Ezgi Bohçacı (FMV Özel Işık Ortaokulu)
GENÇ ERKEK FLÖRE
1.Kıvanç Kırtay (Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi)
2.Arda Barış Demircan (Özel Tarhan Koleji)
3.Berk Kıran (Özel Kariyer Koleji Anadolu Lisesi)
3.Sabit Karatay Kılınç (Özel Saint Michel Fransız Lisesi)
YILDIZ ERKEK FLÖRE
1.Ateş Yılmazkarasu (Özel Çekmeköy Modafen Ortaokulu)
2.Ahmet Sarp Kahya (Özel Mavişehir Okyanus Ortaokulu)
3.Kuzey Aydemir (Vehbi Koç Vakfı Koç Özel Ortaokulu)
3.Ali Arıkan (Özel Mavişehir Okyanus Ortaokulu)
KÜÇÜK ERKEK FLÖRE
1.Vedat Tuna Karalar (Özel Emine Örnek Ortaokulu)
2.Abrek Nart Yıldırım (Özel Denizatı Ortaokulu)
3.Ulaş Metin (Atatürk Ortaokulu)
3.Anıl Akten (Öğretmenler ve Şeker Mevhibe Ortaokulu)
YILDIZ KADIN FLÖRE
1.Ada Küfeciler (Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu)
2.Nil Kırtay (General Kemal Balıkesir Ortaokulu)
3.Bilge Tonyalı (İstanbul Özel Ataşehir Bil Ortaokulu)
3.Aybüke Genç (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Ortaokulu)
GENÇ ERKEK EPE
1.Cengizhan Öner (Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi)
2.Göksu Mert Oran (Özel Bornova Uğur Anadolu Lisesi)
3.Mert Ahmet Koç (Özel Bahçeşehir Koleji Kuzey Kampüsü Ortaokulu)
3.Engin Deniz Yılmaz (Özel Toros Fen Lisesi)
KÜÇÜK KADIN EPE
1.Pelin Mutaf (Özel Manisa Doruk Ortaokulu)
2.Selin Ada Kacar (Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu)
3.Semra Nehir Tetikoğlu (Tarsus Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu)
3.Ece Su Köroğulları (Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu)
GENÇ KADIN EPE
1.Nilahsen Erten (Özel İzfen Anadolu Lisesi)
2.İlke Taşbaş (Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi)
3.Tuğsem Recepoğlu (Özel Altın Kupa Fen Lisesi)
3.Eda Ustabay (Mutlukent Anadolu Lisesi)
YILDIZ ERKEK EPE
1.Alp Tardu Karaçor (Özel Gündoğdu Ortaokulu)
2.Sarp Araydın (Özel Arı Ortaokulu)
3.Doruk Efe Helvacı (İYTEV Özel Yücel Tonguç Ortaokulu)
3.Yiğit Boran Çeken (Özel Cent Ortaokulu)
YILDIZ KADIN EPE
1.Defne Ada Sümer (Yıldız Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu)
2.Tulya Kesebir (Ahmet Bahadır İlhan Ortaokulu)
3.Lara Karabağ (Özel Tevfik Fikret Ortaokulu)
3.Eda Özbozacıoğlu (Özel Tevfik Fikret Ortaokulu)
KÜÇÜK ERKEK EPE
1.Poyraz Nuzumlaer (Özel İzmir Nesibe Aydın Yıldızlar Ortaokulu)
2.Mustafa Kayra Üstün(Özel Temel Değerler Ortaokulu)
3.Ali Kaynak (TAKEV Özel Ortaokulu)
3.Kaan Vural (İstek Özel Kemal Atatürk Ortaokulu)

Kaynak: HABER: HATİCE KARACA