Piri Reis Kültür Merkezi, Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma etkinlikleri kapsamında coşkulu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Dr. Sadık Ahmet İlkokulu öğrenci velilerinin Sınıf Öğretmeni Burhanettin Saygılı koordinatörlüğünde titizlikle hazırladığı "Masallar Dile Geldi" adlı tiyatro gösterisiyle renklendi.

Anneler gününde sahneye çıkan Dr. Sadık Ahmet İlkokulunun anneleri sergiledikleri sahne performansı ile büyük beğeni topladı. Kırmızı başlıklı kız, rapunzel, külkedisi ve pamuk prenses gibi masalları farklı bir bakış açısı ile izleyicisiyle buluşturan tiyatro, davetlileri fantastik bir yolculuğa çıkararak büyüledi.

Gösteri sonrasında sahneye çıkan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, tiyatroda görev alan velilere ve Dr. Sadık Ahmet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Burhanettin Saygılı’ya teşekkür ederek tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 25 Mayıs 2024 Cumartesi Gümüş Fiyatları Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 25 Mayıs 2024 Cumartesi Gümüş Fiyatları

Program, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Kaynak: R. Rüzgar Yel