6 Mayıs 2024 tarihinde ertelenen kongrenin, 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü için planlanmasıyla kulüp camiası heyecanla beklemeye başlamıştı. Bugün, Yeni Şehir Stadyumunda yapılan kongrede de başkanlık için adayı çıkmazken başkan çıkmaması nedeniyle kulübün başına kayyum ataması yapılacağı belli oldu. Kayyum olarak atanacak kişinin ilerleyen günlerde belli olması merakla bekleniyor.

Karaman'da Kurban Bayramının Üçüncü Günü Hangi Fırınlar Nöbetçi? Karaman'da Kurban Bayramının Üçüncü Günü Hangi Fırınlar Nöbetçi?

Kongrede konuşma yapan Süleyman Han, “Şimdi biz işin son safasına geldik. Daha önce dediğim gibi Karaman’da yalnız kalarak mecburiyetten dolayı içim elvermemesine rağmen bu işe devam etmeyeceğimi ifade ettim. Özellikle de beni istifaya davet eden, sosyal medyadan bağıran kişiler bir anda kayboldu. Bizim taraftarlarımızın da o kişilere tepkisi olmadı ben ona üzüldüm. Bizi istifaya davet edip, defol git diyenler hiçbiriniz yav bu adamlar niye gitsin, bu adamlar Karaman’a belirli bir emek verdi, Karaman Futbol Kulübüne verdi diye sahip çıkmadı. Sadece bu sebep değil belirli sebeplerden dolayı zaten maddi yükümlüğümü de fazlasıyla bu takım için yaptım bu saatten sonrada gerçekten samimiyetimle söylüyorum istemeyerek mecbur kalarak bundan sonra devam etmeme kararı aldım. Karaman beni yalnız bıraktı” dedi.

Kaynak: RÜZGAR RAMAZAN YEL