Karaman 24 Haziran 2024 Pazartesi Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi? Karaman 24 Haziran 2024 Pazartesi Karaman'da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Sadâ Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasının Türkiye Finali Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

Gönüllere hitap eden bu anlamlı yarışma, 21 Mayıs 2024 Salı günü saat 10.00’da Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen genç yetenekler, Kur'an-ı Kerim'i en güzel şekilde okumak için yarışacaklar. Yarışmacılar, seslerinin berraklığı ve tecvid kurallarına riayetleri ile seçici kurul karşısına çıkacak. Her bir yarışmacının performansı, seçici kurul tarafından titizlikle değerlendirilecek.

Bu özel etkinlik, sadece yarışmacılar için değil, aynı zamanda izleyiciler için de unutulmaz anlara sahne olacak.  Kur'an-ı Kerim'in derin ve güzel tilavetinin gönülleri fethedeceği bu muhteşem etkinliğe tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Kaynak: BÜLTEN