Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz'ın, Dominikli bir ailenin evinden çuvalla yiyecek çaldığı iddiası ortaya çıktı gündeme düşmüştü. Survivor takipçisi ve sosyal medya kullanıcıları Acun Ilıcalı'nın açıklaması sonrasında Yiğit Poyraz hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki, Yiğit Poyraz kimdir, kaç yaşında ve sevgilisi kim? survivor poyraz sevgilisi? kim sorularının detayları haberimizde…

Yigit Poyraz Kimdir Kac Yasinda Ve Sevgilisi Kim (3)

Yiğit Poyraz Kimdir ve Kaç Yaşında?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi. Bodrum'da büyüdü ve 2009 yılında Robert Kolej'i kazanarak İstanbul'a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'ne girdi ve bir sene boyunca Sydney Üniversitesi'nde değişim programına katıldı.

Yigit Poyraz Kimdir Kac Yasinda Ve Sevgilisi Kim (4)

Basketbolu 8 yaşından beri oynayan Yiğit Poyraz, son 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalarının ağırlıklı olduğu tekstil mümessilliği yapıyor.

Yigit Poyraz Kimdir Kac Yasinda Ve Sevgilisi Kim (1)

Can Tanrıyar Alevi mi? Can Tanrıyar Kimdir? Can Tanrıyar Alevi mi? Can Tanrıyar Kimdir?

Survivor Poyraz’ın Sevgisi Kim?

Survivor yarışmasıyla tanınan Yiğit Poyraz, bir süredir Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ile birliktedir. İkilinin ilişkisi sosyal medyada sık sık paylaşılmakta kendilerinden sıklıkla söz ettirip maşallah dedirtip, aşklarını her geçen gün daha iyiye doğru sürdürmektedir.

Kaynak: R. Rüzgar Yel