Kurum ziyaretlerine hız kesmeden başlayan Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim Karaman ilinin yatırımlarının şekillendirildiği Karaman İl Özel İdaresini ziyaret etti.
Planlanan ve devam eden kamu yatırımlarının güncel durumu ile ilgili İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez’den bilgiler alan Karaman Valisi Sarıibrahim yapılan sunum sonrası Karaman İl Özel İdaresi yerleşkesi içerisinde bulunan asfalt plentinde incelemelerde bulundu. Tesisin durumu, üretim kapasitesi ve asfalt yapım çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim kamu hizmeti planlanırken vatandaşların ihtiyaçlarının ve taleplerinin esas alınması gerektiğini ifade ederek, kurumlardan iş birliği içerisinde hareket etmelerini istedi.
Aktekke Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunarak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez’den yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı ve Aktekke Millet Bahçesi’nde vatandaşlarla sohbet etti.