Karaman Gençlik Merkezi siber güvenlik konusunda CV’sine bir belge katmak isteyenlere özel bir fırsat sunuyor. Eğitim, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Şehit Adnan Ateş Caddesi, No:3622 adresinde bulunan Karaman Gençlik Merkezi'nde gerçekleşecek ve 22 Ağustos 2023 Salı günü saat 15.00'te başlayacak.

Vekil Sağlam Duyurdu ! Çalışmalar Başlıyor Vekil Sağlam Duyurdu ! Çalışmalar Başlıyor

Bir ‎şunu diyen bir yazı '‎Gen Gençlik Merkezi Üyelerine Özel Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi ÜCRETSİZ GENÇLİK CUMHURİY Gençler, sosyal medyada ve çevrimiçi hizmetlerde kişisel verilerin gizliliğin nasıl korunacağını öğrenmek ve eğitim sonrası uluslararası geçerliliğe sahip sertifika alabi leceğiniz Siber Güvenliğe Giriş eğitimi ayağınıza geldi. CV'nize nize yen bir be ge katmak için harika fırsat.. Eğitim Tarihi: 22 Ağustos 2023 Salı Saat: 15.00 راررن Networking CISCO Academy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Şehit Adnan Ateş Caddesi, No:36 MLGISLER DARESİBASKANLGI KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ 16 11‎'‎ görseli olabilir

Karaman Gençlik Merkezleri’nin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda: “Gençler, sosyal medyada ve çevrimiçi hizmetlerde kişisel verilerin ve gizliliğin nasıl korunacağını öğrenmek ve eğitim sonrası uluslararası geçerliliğe sahip sertifika alabileceğiniz Siber Güvenliğe Giriş eğitimi ayağınıza geldi.” ifadelerine yer verdi.