Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları

Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek okul sporları gençler futsal grup müsabakaları için hazırlıklar tamamlandı. 22-24 Mart tarihleri arasında Merkez Spor Salonu ile Yunus Emre Spor Salonu’nda düzenlenecek müsabakalarda 7 ilden 22 takım ve 264 sporcu yarı final mücadelesi verecek. Kızlar ve erkekler kategorilerinde 2 gün sürecek müsabakalarda sonunda ilk 3’e giren takımlar 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Karaman’ı İki Takım Temsil Edecek

Katılımın yoğun olduğu okul sporları gençler futsal grup müsabakalarında Karaman’ı kızlar ve erkekler kategorilerinde 2 okul takımı temsil edecek. Kızlarda Hakkı Teke Spor Lisesi, erkeklerde ise TOKİ Anadolu Lisesi’nin mücadele edeceği grup müsabakalarında Karaman ekipleri ilk 3’e girmeleri halinde yarı finalde Karaman’ı temsil etme hakkı elde edecek.

Kaynak: R. Rüzgar Yel