Karaman İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ve Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim'in eşi Hatice Sarıibrahim, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 6’ıncısı düzenlenen moral ve motivasyon kahvaltısında YKS sınavına hazırlanan 12’inci sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.
Karaman İl Müftüsü Faruk Gürbüz, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Serdar Fındık ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Serkan Yurdakul’un da katıldığı kahvaltı programında Karaman İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ve Hatice Sarıibrahim, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Programın düzenlenmesinde emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkür eden Karaman İl Millî Eğitim Müdürü Çalışkan, öğrencilere başarı temennisinde bulundu ve program, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.