Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları
Onbinlerce fidanın toprakla buluşturulduğu fidan dikme kampanyası ile ilgili Saray Holding’ten yapılan açıklamada;
Saray Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Özdağ Beyin himayeleriyle, kurulduğu günden bu yana çevreye ve doğaya saygıyı ilke edinen ve Kurumsal Misyonuna “İnsana ve Doğaya Saygılı, Dünya Kaynaklarını İsraf Etmeyen” prensibini yerleştiren kurumumuz hem aile vakfımız SEKASAR marifetiyle, hem de Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan tesislerimizin yerleşkelerinde fidan dikme etkinliği gerçekleştirmiştir.
Vakfımızın Karaman’da 1997 yılında 2.000.000.m2’lik bir alanda oluşturduğu Semiha Özdağ Hanımefendi Hatıra Ormanına 1.500.000.adet fidan dikerek, bu gün büyük ve yemyeşil bir orman alanına dönen ormanımızla, çevre ve doğa misyonunu yerine getirmeye devam eden kurumumuz bu defada, hem Semiha Özdağ Hanımefendi Hatıra Ormanına, hem de bütün şirket yerleşkelerimizde on binlerce fidanı toprakla buluşturarak misyonunu devam ettirmektedir.
Bu kapsamda Saray Grubu çevrecilik öngörüleriyle;
ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ İSO 14001’i bisküvi, çikolata ve şekerleme alanında Türkiye’de ilk olarak gurubumuz almıştır.
Bugüne kadar uyguladığı İSO 14001 çevre standartları yanında Saray gurubu ve Özdağ ailesi “GELECEK YENİ YÜZYIL STRATEJİ VE PLANLARINDA“ da - Çevrecilik başlığında, SIFIR ATIK VE KARBON AYAK İZİ 14064 PROJELERİ başlatmış ve akredite olma düzeyine doğru hızla ilerlemektedir.
Bu çalışmalar çerçevesinde hem Özdağ Ailesi ve hem SARAY Grubu olarak çevrecilik ile ilgili tutum ve davranışları bireyden topluma yaşam biçimi haline getirmeyi hedefliyoruz.
Sürdürülebilirlik ve çevrecilik konularında hem Kurumsal Misyonumuz gereği, hem de taşıdığımız sorumluluğun bir parçası olarak Sekasar Vakfımız, Saray Grubumuz ve Özdağ Ailesi olarak gelecek 100 yıl strateji plan ve hedeflerimiz doğrultusunda çevrecilik misyonumuzu güçlü bir şekilde devam ettirme kararlılığındayız.

Kaynak: HABER: HATİCE KARACA