Olay, sabah saat 10.30 sıralarında Üniversite Mahallesi 2066 sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 24 yaşındaki T.G. ile 50 yaşındaki babası H.G. , eşi F.G.'nin de bulunduğu kayınbabasının evine F.G.'den olma çocuğunu görmeye ve eşini almaya gitti. İddialara göre, eşini ve çocuğunu görmesine müsaade etmeyen F.G.'nin annesi M.Ü. ile uzaklaştırma kararı olan damat ve kayınbaba arasında henüz nedeni bilinmeyen bir sebeple sözlü tartışma çıktı.

Sözlü tartışma bir süre sonra yerini sopalı ve bıçaklı kavgaya bıraktı. F.G.'nin annesi M.Ü. sopa ile T.G. isimli damat ve kayınbaba H.G.'ye saldırırken, T.G. isimli damat elindeki bıçakla F.G.'nin babası M.B.'yi başının arka kısmından ve sol kalçasından, annesi M.Ü.'yü sol bacağından yaraladı. Kayınvalide M.Ü. ise sopa ile kayınbaba H.G.'yi ve damatı yaraladı. T.G. daha sonrasında olay yerinde bulunan kayınvalide M.Ü.'nün eşi M.B.'yi kulağından yaralarken ihbar üzerine olay yerine ilk başta Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi Birimi ekipleri müdahale ederek tarafları ayırdı. Daha sonrasında olay yerine sağlık ve birçok polis ekibi sevk edildi. Yaralı T.G. ve babası H.G. ambulansla Karaman Özel Selçuklu Hastanesi'ne kaldırılırken diğer yaralılar ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bacağına aldığı bıçak darbesi ile yaralanan kayınvalide M.Ü.’nün ise tedavisi halen devam ediyor. Olayda Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi Birimi ekiplerinin müdahalesi cinayeti son anda önledi

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bayram Tatilinde İlk 6 günde 48 Kişi Öldü Bayram Tatilinde İlk 6 günde 48 Kişi Öldü

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Karaman'da Polisin Müdahalesi Cinayeti Önledi Foto Galeri: Karaman'da Polisin Müdahalesi Cinayeti Önledi

Bu haber kgrthaber.com özel haberidir. Haber metnini çalınması ve kopyalanması durumunda KGRT Haber telif haklarını saklı tutar.

Kaynak: R. Rüzgar Yel