"Gençler azimleriyle en büyük desteği verip umut olmaya devam ediyorlar" diyen Akgün, gençlerin gözlerindeki ışıltının kendilerine duyulan sevgi ve güveni yansıttığını belirtti. Akgün, "Bu güvenin arkasını doldurabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösterip 31 Mart'ta gençlerimizle birlikte zafere ulaşacağız" şeklinde konuştu.

Mevlut Akgun Genclerle Bulustu1GENÇLERE MÜJDELERİMİZ VAR!

Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 15 Nisan 2024 Pazartesi Altın Fiyatları

Belediye başkanı seçilmesi durumunda gençlerle ilgili önemli projeleri olduğunu belirten Akgün, şu sözlerle ifade etti: Örneğin "Dijital Üretim Akademisi” Yeni nesil belediyecilik anlayışı çerçevesinde, e-spor, metaverse, yapay zeka gibi alanlarda gençlere destek olacak inovatif bir alan oluşturuyoruz. Hız tutkunu gençlerimize dirift ve çeşitli festivallere ev sahipliği yapacak çok amaçlı etkinlik alanı oluşturmayı planlıyoruz. Ayrıca genç işsizlere yönelik belediye iş birliğiyle staj ve yerinde öğrenme programları ile ücretsiz sertifikalı eğitimler sunacağız. Eğlenmek de hakkınız, Sizlere sosyal alanlarda ücretsiz internet erişimi sağlayarak teknolojiye erişimlerinizi kolaylaştıracağız.

Akgün, göreve geldikleri takdirde gençlerin her alanda önünün açılması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. "İnşallah 31 Mart'ta görevi devralır almaz, 1 Nisan'dan sonra ilimizdeki gençlerin her alanda önlerinin açılması için tüm imkanlarımızı kullanacağız" diyen Akgün, genç kardeşlerine organizasyona gösterdikleri ilgi ve katılımdan dolayı teşekkürlerini iletti. Akgün'ün konuşması, gençler arasında olumlu bir etki bırakırken, AK Parti'nin gençlere verdiği önemin altını bir kez daha çizdi.

Kaynak: Haber Merkezi