Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Altın Fiyatları Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Altın Fiyatları

Şehrin genelinde etkili olan şimşek ve beraberinde gelen yağmur sonrası yapılan su taşkını ihbarlarını değerlendiren ekiplerin tıkanıklık olan rögarlara anında müdahale ettiği görülürken yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar  ise kapalı alanlarda yağmurun durmasını beklediler.

Meteoroloji Uyardi Karaman Belediyesi Calisti2Karaman'da yüksek kesimlerde bulunan mahallelerde yağmur sonrası su birikintileri oluşmazken şehrin merkezinde Karayolları hizası ve Karaman Kalesi çevresinde su birikintileri oluşurken ekipler tıkalı olan rögarlarda açma çalışması yaptılar.

Meteoroloji Uyardi Karaman Belediyesi Calisti1Özellikle Karaman'da her yağmur sonrası su birikintisinin mahalle sakinlerini zorladığı  Leblebiciler Değirmeni ve çevresinde rögarların yağış öncesi temizlenmiş olması mahallede her yağmur sonrası görmeye alışık olduğumuz manzararının tersi bir görüntü ortaya çıkardı. 

Meteoroloji Uyardi Karaman Belediyesi Calisti4

Kaynak: R. Rüzgar Yel