Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘Karaman Ziraat Odası Başkanı olarak, Ramazan ayının mübarek feyzi ve bereketi üzerinize olsun. Bu kutlu ayın, manevi arınma ve yenilenme vesilesi olması dileğiyle, Ramazanınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Mehmet Bayram: “Karaman Yaşanabilir Bir Kenttir Tek Engel Su Sorunudur.” Mehmet Bayram: “Karaman Yaşanabilir Bir Kenttir Tek Engel Su Sorunudur.”

Ramazan ayı, sadece oruç tutmakla sınırlı olmayan, aynı zamanda dayanışma ve paylaşmanın da zirveye ulaştığı bir aydır. Bu mübarek ayda, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak ve onların sevincine ortak olmak hepimizin görevidir.

Karaman Ziraat Odası olarak, bu kutlu ayda da çiftçilerimizin ve tüm hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Ramazan boyunca düzenleyeceğimiz çeşitli etkinliklerle manevi atmosferi daha da yoğunlaştırmayı ve birlik ve beraberlik duygumuzu pekiştirmeyi amaçlıyoruz.

Bu vesileyle, Ramazan ayının ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine barış, huzur ve bereket getirmesini niyaz ediyorum. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.’ 

Kaynak: Haber Merkezi