Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 24 Mayıs 2024 Cuma Gümüş Fiyatları Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 24 Mayıs 2024 Cuma Gümüş Fiyatları

Karaman Otogar Karşısı TEİAŞ arkasında hizmet veren ROYAL Garden ve Breakfast zengin menü çeşitleri ve alışılmışın dışındaki sunumlarıyla adından çokça söz ettirecek. İşletmeciliğini Zübeyde ve Hacı Kuş çiftinin yaptığı mekan sabahın 07’sinden ikindi 17’ye kadar aralıksız kahvaltı hizmeti sunuyor.
Hem kalitemiz hem de fiyatlarımızla bizden daha hesaplısı yok diyen Kuş çifti “Düğün sektörünün vazgeçilmez ismi Kuş ailesi olarak hizmet halkamıza kahvaltı salonumuzu da ekleyerek büyümeye devam ediyoruz. Sadece Karamanlı hemşerilerimize değil aynı zamanda dışarıdan Karaman’a yolu düşen misafirlerimize sunduğumuz geniş serpme kahvaltımızda peynir ve zeytin çeşitlerinden mini poğaçalara, salam ve sosis çeşitlerinden sucuklu yumurtaya, menemenden omlet ve saç böreğine reçel çeşitlerine pek çok lezzeti köy kahvaltısı tadında sunuyoruz. Mezuniyetlerin, düğün, nişan ve nikah gibi pek çok organizasyonun ev sahipliğine imza atacak olan mekanımızı daha yakından tanımak adına bir çaya bir kahveye bekleriz.” dediler.

Kaynak: R. Rüzgar Yel