Bugün çoğunluk aranmadan yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kurulu raporunun ardından gelir gider raporu ve bilançolar okunurken genel kurulda eski yönetimde Futbol Şube Başkanı olarak görev alan Ömer Korkmaz'ın listesi yer aldı.

“Konyaspor Zor Bir Dönemden Geçiyor”

İlk amacının Konyaspor'u bugün geçtiği zorlu süreçten çıkarmak olduğunu belirten çiçeği burnunda başkan Korkmaz “Bu bir bayrak yarışı. Bayrağı devraldığımız Fatih Gökçen başkanımızdan birlikte çalıştığımız yönetici arkadaşlarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Konyaspor zor bir dönemden geçiyor. Camia olarak yaşadığımız her durum aslında bizlere iyi bir tecrübe oldu. Yine camia olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. Herkesi kucaklayan bir yaklaşımla zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Yeni yönetim kurulu olarak ilk amacımız Konyaspor'u bugün geçtiği zorlu süreçten çıkarmaktır. Gayretimiz, çalışmalarımız gece gündüz demeden bu minvalde de sürecektir. Altını çizerek ifade etmek istiyorum; çözeceğimiz her bir sorunun birlikte hareket ederek defedeceğiz. Taraftarımız, basınımız ve tüm bu Konya camiası bir bütün olarak yeniden özlenen günlere döneceğimize inanıyoruz.”

“Her Kesimden Maddi-Manevi Desteği Yanımızda Görmek İstiyoruz”

“Konyaspor'umuzu hep birlikte ayağa kaldıracağız. Yeni yönetim kurulumuzla birlikte çıktığımız her bir arkadaşımız zorlu ve meşakkatli bir yola çıktığımızın bilincindedir. Biz bu yola baş koyduk. Gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Birbirimize sırtımızı yaslayacağımız bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bu ortamda kulübümüz için elini taşın altına koyan herkes bizim için çok değerlidir. Birlikte hareket etmenin niyetiyle Konyaspor'umuzun başarısı için ter dökeceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA