Tayfun Sarı, Kürşathan Akın ve Melih Kurtuluş'un hakemlik yaptığı maçta Karaman FK, maçta şu kadroyla sahaya çıktı: Hayrullah Mert, Mete, Ahmet Furkan, Özcan, İbrahim Can, Oktay, Ömer Faruk, Berkan Burak, Ahmet Karademir, Kadir Kaan, Polat. Sarıyer ise Philipp Alexander, Sedat , Barış, Eray , Umut, Taha, Osman Tarık, Oğuzhan , Oğuz Çetinkaya, Fatih Selimhan, Saruhan kadrosuyla mücadele etti.

Filenin Sultanları, Türkiye’ye Döndü Filenin Sultanları, Türkiye’ye Döndü

Maçın gol pozisyonları da oldukça dikkat çekiciydi. İbrahim Can, 42. dakikada Karaman FK adına skoru değiştiren isim oldu ve takımına önemli bir gol kazandırdı. Sarıyer'den ise Taha, 30. dakikada attığı golle başlangıçta takımına avantaj sağladı ve 88. dakikada bir gol daha kaydederek etkili performansını sürdürdü. Ayrıca, Fatih Selimhan 33. dakikada kendi kalesine attığı golle unutulmaz anlardan birini yaşattı. Saruhan ise 57. dakikada Sarıyer adına bir gol daha atarak maçın seyrini değiştiren isimlerden biri oldu.

Karaman FK'dan Ahmet Karademir, Berkan Burak ve Oktay sarı kart görürken Sarıyer'den ise Sedat, Barış, Taha, Oğuz Çetinkaya, Fatih Selşimhan, Osman Tarık ve Umut oyuncuları hepsi sarı kart gören isimlerden oldu.

Kaynak: İHA