Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 14 Temmuz 2024 Pazar Altın Fiyatları Karaman Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 14 Temmuz 2024 Pazar Altın Fiyatları

Ziya Gökalp Mahallesi Muhtarı olduğunu belirten Öngay, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "31 Mart 2024 Pazar günü yapılan seçimlerde muhtarlarımızda oldukça fazla değişiklik oldu. Şu an için net sayı belli değil, ancak yaklaşık olarak muhtarların %60-%70'i değişti. Yüksek Seçim Kurulu'nun kesinleşen sonuçlarına göre mazbatalar, Mahalli İdareler Müdürlüğü'ne teslim edildikten sonra, bu büyük ihtimalle bayram sonuna kadar tamamlanacak. Bu süreçte yeni muhtarlarımızı tanıyacak ve derneğimize üye yapacak olmaktan memnuniyet duyacağız. Hep birlikte, derneğimizi Karaman'a en iyi şekilde tanıtarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepimize hayırlı olsun."

Habere ait içerik ve görsellerin telif hakları KGRT HABER'e aittir. İzin alınmadan KOPYALANAMAZ, BAŞKA YERDE Kullanılamaz. Bu hakları ihlal eden kişiler HUKUKİ ve CEZAİ yaptırımlara tabi olurlar.

Kaynak: R. Rüzgar Yel