Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığı yetkilileri İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret ederek Karaman’da yapılması planlanan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

21-26 Kasım 2023 tarihlerinde Karaman’da açılan 3. Kademe Koşular Antrenörlük Kursu için Karaman'da bulunan Türkiye Atletizm Federasyonu yetkilileri, gerek kursun ilimizde açılmasına destek vererek halk eğitim üzerinden görevlendirilen antrenörlerin gelişmesine büyük bir destek veren gerekse de ilimizde atletizmin ilkokullardan başlayarak bütün okul kademelerine yayılması konusunda önemli katkılarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Ziyarette, Türkiye Atletizm Federasyonu Bayrak Koşuları Milli Takım Antrenörü ve aynı zamanda Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü olan Aydın Çetin, Sporcu Eğitim Merkezi Atletizm Türkiye Sorumlusu Bülent Taşdemir, Türkiye Atletizm Federasyonu Kurs yöneticisi Esma Bolat ve Karaman Atletizm İl Temsilcisi Abdülselam Kahraman hazır bulundular.

Editör: Nejla KOÇ