Eğitimin Kalbi Gazi Kültür Sanat Merkezi'nde Atıyor Eğitimin Kalbi Gazi Kültür Sanat Merkezi'nde Atıyor
İl Millî Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen programa, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Eğitim Müfettişleri Başkanı Ercan Uçar, Millî Eğitim Şube Müdürleri Haşim Tunca, Mehmet Ali İyibaş ile il millî eğitim müdürlüğü çalışanları katıldı.
Düzenlenen programda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, hizmetlerinden dolayı Ali Uğur'a ve Mümtaz Dinç'e teşekkür etti. Mehmet Çalışkan, "Zamanın kıymetini bilmek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü giden zamanı geri getirme şansımız yok. Dolasıyla zamanımızı iyi değerlendirmeliyiz. Ali Bey, yıllarca Müdürlüğümüze hizmet eden bir kardeşimizdi. Emekli olmak aslında bir bitiş değil yeni bir başlangıç. Kurumda bizlerle olsun mesai arkadaşlarıyla olsun güzel anılar biriktirdiğini düşünüyorum. Aynı şekilde Mümtaz kardeşimiz de bizimle birlikte çalıştığı süre içerisinde eminim güzel hikâyeler biriktirmiştir. Biz onlardan memnunduk, Rabbim de onlardan razı olsun. Ali Bey'e ve Mümtaz Bey'e vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni hayatlarında huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum." dedi.
Kendileri için düzenlenen program dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'a ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Ali Uğur ve Mümtaz Dinç, kurumdan güzel anılarla ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler.
Program, Ali Uğur ve Mümtaz Dinç'e İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tarafından verilen plaket ve hediyenin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Kaynak: HABER: HATİCE KARACA