Narkotik Köpeği Erek Neler Yakaladı Neler Narkotik Köpeği Erek Neler Yakaladı Neler

Van Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen konserde sahne alan Cem Adrian, binlerce vatandaşın katılımıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Bir önceki akşam Bengü’nün konserinde yaşanan gerginlik nedeniyle geniş güvenlik önlemlerinin alındığı etkinlikte, Cem Adrian hayranlarının alkışları eşliğinde sahneye çıktı. Şarkılarını seslendirdiği sırada, kim tarafından atıldığı bilinmeyen bir pet şişe Cem Adrian’a fırlatıldı.

Yüzüne pet şişe isabet eden Adrian, konserine devam etti. Kendisine saldıran kişiye hitap eden Cem Adrian’ın, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" dedikten sonra konserine devam etmesi kalabalıktan büyük takdir topladı.

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez ‘ki ben dikeni de severim gülden ötürü...’ Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu.

Kaynak: İHA