Survivor ALL Star 2024'ün kadrosunun dikkat çeken isimlerinden Berna Canbeldek sosyal medya kullanıcıları Survivor hayranlarının merak konusu oldu. Kullanıcılar arama motorlarında Berna Canbeldek hakkında araştırmalar yapıyor ve Berna Canbeldek Kimdir? Berna Canbeldek’in Mesleği ne? Sorusuna yanıt aramakta… Peki Berna Canbeldek Kimdir? Berna Canbeldek’in Mesleği ne? Sorularının detayları haberimizde…

Berna Canbelek Meslegi Ne2

Berna Canbeldek Kimdir?

Berna Canbeldek 1990 yılında Almanya`nın Berlin şehrinde dünyaya geldi. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin`de eğitim aldı. Yetenekleri arasında dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates bulunmaktadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012-2013 finaline ve Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler programlarına katıldı. İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşmaktadır. Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

Berna Canbelek Meslegi Ne3

Berna Canbelek Mesleği Ne?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir ve Kaç Yaşında? Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir ve Kaç Yaşında?

Canbeldek, Berlin'deki Berlin ve Transform Acting School'da eğitimini tamamlayan Dans, akrobasi, şarkı söyleme, piyano, at binme ve inline paten gibi birçok alanda ilgilenmektedir. Berna Canbelek’in dans ve boks alanındaki çalıştığı tahmin edilmektedir.

Kaynak: R. Rüzgar Yel