AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşamak ve hemşehrilerinin dualarını almak amacıyla, iftara yetişemeyen Karamanlı yolculara özel bir jestte bulundu. Akgün, gençlerle birlikte akşam ezanı okunduktan sonra yolda olan vatandaşlara iftarlık yiyecek kumanyası dağıtarak, onların oruçlarını açmalarına yardımcı oldu.

Akgun Iftara Yetisemeyenlere Iftarlik Dagitti1

Karaman Valiliği'nden Uyarı! Saatte 90 Km Hızda Rüzgar Esebilir Karaman Valiliği'nden Uyarı! Saatte 90 Km Hızda Rüzgar Esebilir

Mevlüt Akgün, Ramazan ayının bereketini ve paylaşma ruhunu yansıtmak adına Karamanlı hemşerilerine yardımcı olmak adına iftara yetişemeyen vatandaşların mahrum kalmaması için harekete geçti. Akgün, gençlerle birlikte hazırlanan iftarlık kumanyalarıyla, trafikte kalanları yalnız bırakmadı.

Akgun Iftara Yetisemeyenlere Iftarlik Dagitti2

Bu güzel davranış, Karamanlı vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Yolda olanlar, Mevlüt Akgün'ün bu duyarlı davranışıyla karşılaşmanın mutluluğunu yaşadı. Verilen ikramlar için teşekkürlerini ileten vatandaşlar, bu tür davranışların birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağladığını belirtti.

Kaynak: R. Rüzgar Yel