Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Çiğdemli köyünde Cuma namazını kıldıktan sonra köy halkıyla bir araya gelerek bir süre sohbet edip, ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Ardından Karaman-Çiğdemli köyü arasında Karaman İl Özel İdaresi tarafından yapımı devam eden 2. Kat sathi kaplama asfalt çalışmasını yerinde inceledi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez’den bilgi aldıktan sonra Çiğdemli köyünde sebze yetiştiriciliği yapılan alanda incelemelerde bulunarak, İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Şahinbaş’tan bilgiler aldı. Sebze hasadı yapan Vali Tuncay Akkoyun, tarım işçilerine kolaylıklar diledi.
Editör: Nejla KOÇ