İnternette arama motorlarında birçok kişi tarafından Ozan Arapoğlu Kimdir Ve Kaç Yaşında? Ozan Arapoğlu kaç yaşında ? aramaları yapılıyor. ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" programında Ozan Arapoğlu'nun biyolojik annesini bulmak için başvurması ve bu süreçte yaşananlar, sosyal medyada ve internet ortamında büyük ilgi gördü.

Ozan Arapoğlu Kimdir Ve Kaç Yaşında?

Nuri Alço Filmleri Nelerdir? Nuri Alço Hangi Filmlerde Oynadı? Nuri Alço Kimdir? Nuri Alço Filmleri Nelerdir? Nuri Alço Hangi Filmlerde Oynadı? Nuri Alço Kimdir?

Esra Erol'un programına katılan Ozan Arapoğlu'nun hikayesi, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Ozan Arapoğlu, biyolojik annesini bulmak için programa başvurduğunu belirtti. 3 yaşındayken ailesi tarafından para karşılığında Sekman ailesine verildiğini ve 3 yıl boyunca ailesinin masraflarını karşıladığını iddia etti. Çocukluğunda bakıcı ailesi tarafından zor şartlarda yetiştirildiğini ve şiddet gördüğünü dile getirdi. Şu anda 43 yaşında olan Arapoğlu, ailesini bulup hesap sormak istediğini ifade etti.

Ozan Arapoglu Kimdir Ve Kac Yasinda1

Ozan Arapoğlu kaç yaşında ?

Esra Erol'un programına katılan Ozan Arapoğlu 43 yaşındadır.

Kaynak: Hatice Karaca