Karaman'ın artık şifası var derken sadece sağlık ve güzellik alanında değil sosyal alanda da ŞİFA olmaya devam ediyoruz diyen Şifahanem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Onur Öztürk, “ Karaman’da ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi olarak kuruluş vizyonlarımızdan biri olan kazandığını kazandığın topraktaki insanlar ile bölüşme ve onlara hizmet etme düsturumuz ile yolarak çıkarak geleneksel hale getirdiğimiz özel gereksinimli çocukları ve öğrenci dostlarımız için bu ramazanda onların yanında olmaya devam ediyoruz.  Ramazan ayında özel gereksinimli çocuklar için ücretsiz fizik tedavi ve düzenli aralıklarla öğrencilere burs imkanı sağlayacağız.

Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 18 Nisan 2024 Perşembe Gümüş Fiyatları Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 18 Nisan 2024 Perşembe Gümüş Fiyatları

Şimdiye kadar 6 lise ve 6 üniversite öğrencimize burs imkanı sağlarken bu yıl ise 1 lise ve 1 üniversite olmak üzere toplam 14 öğrencinin yanında olmaya devam edeceğiz. Lise öğrencilerine 700 TL, üniversite öğrencilerine ise 1500 TL olarak  belirlediğimiz miktarda burs vereceğiz. Öğrencilerde aradığımız tek şart ise not ortalamalarının yüksek olması” dedi.

Kaynak: R. Rüzgar Yel