Kaya Çilingiroğlu Hangi Takımı Tutuyor ? Kaya Çilingiroğlu Kimdir ? Kaya Çilingiroğlu Doktor mu? sorularıyla ilgili merak edilen detaylar içeriğimizde...

Kaya Çilingiroğlu Kimdir ?

Kaya Çilingiroğlu, 1964 yılında doğmuş ve Tıp Fakültesi'nde eğitim almıştır. Ancak, eğitimini dördüncü sınıfta bırakmıştır. Üniversiteyi terk ettikten sonra çeşitli alanlarda deneyim kazanmıştır. Balıkçılık, bar işletmeciliği, sigortacılık, emlakçılık ve borsa işleri gibi farklı sektörlerde çalışmıştır. Ayrıca, bir radyo programının ortakları arasında yer almış ve bir reklam ajansının ortağı olmuştur.

İlk evliliğini, sanatçı Hülya Avşar ile 1997 yılında Paris'te gerçekleştirmiştir. Bu evlilikten bir kızı olan Zehra adında bir çocuğu bulunmaktadır. Zehra ismi, Kaya Çilingiroğlu'nun babası Prof. Dr. Hüseyin Kaya Çilingiroğlu'nun annesinin isminden gelmektedir. İkinci evliliğini ise Feraye Tanyolaç ile yapmış ve oğulları 2.5 yaşındayken gerçekleşmiştir. Oğullarına dedesi Profesör Hüseyin Kaya Çilingiroğlu'nun ismi verilmiştir. Kaya Çilingiroğlu'nun bir doktor olmadığını belirtmek gerekir. Tıp Fakültesi'nde okumuş olmasına rağmen, futbol yorumculuğu yapmaktadır.

 Kaya Cilingiroglu Kimdir Kaya Cilingiroglu Doktor Mu2

Şebnem Bozoklu Çocuğu Var mı? Şebnem Bozoklu Kimdir? Şebnem Bozoklu Çocuğu Var mı? Şebnem Bozoklu Kimdir?

Kaya Çilingiroğlu Hangi Takımı Tutuyor ?

Kaya Çilingiroğlu'nun Beşiktaş taraftarı olduğu bilinmektedir. Ayrıca, iyi bir golf oyuncusu olup Klassis Golf Club üyesidir.

Kaya Cilingiroglu Hangi Takimi Tutuyor Kaya Cilingiroglu Kimdir1

Kaya Çilingiroğlu Doktor mu?

Tıp Fakültesi’nde okuyan Kaya Çilingiroğlu futbol yorumculuğu yapmaktadır.

Kaynak: Hatice Karaca