Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) tarafından düzenlenen 'Hıdırellez ve Bahar Şenlikleri' Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Amfi tiyatroda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlamıştı ve şenliğe Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nevzat Aydın, Prof. Dr. Serkan Ada ve Prof. Dr. Mahmut Baykan, üniversite personeli ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı.

6 Mayıs 2024 Pazartesi akşamı saat 20.00'de başlayan konsere, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Konsere katılan öğrenciler, enerjik performanslarla dolu müzik ziyafetinin tadını çıkardı. Şarkıların ritmiyle coşan öğrenciler, sadece dinlemekle kalmayıp sahneye inerek dans etme şansını da yakaladı. Oyun havalarının çalınmasıyla birlikte amfi tiyatrodaki öğrenciler, içten gelen coşkuyla sahneye indiler ve hep birlikte oyun havası oynadılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde, havanın serinliğine aldırmadan etkinliğin keyfini çıkaran öğrenciler, unutulmaz bir gece yaşadılar. Etkinliğe gelen birçok öğrenci: “Üniversitelileri bir araya getirerek, birbirleriyle sosyalleşme ve eğlenme fırsatı yaratan bir etkinlik oldu böyle etkinliklerin daha çok gerçekleşmesini istiyoruz.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Gümüş Fiyatları Karaman Gümüş Fiyatları Bugün Ne Kadar? Karaman 23 Mayıs 2024 Perşembe Gümüş Fiyatları

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: R. Rüzgar Yel