Karaman Valiliği '' Halen mevsim normalleri civarında seyreden sıcaklıkların bu hafta ortasından itibaren ilimizde gelecek hafta başına kadar mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerine çıkması bekleniyor.
Sıcak hava dalgası nedeniyle kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.
Başlama-Bitiş Zamanı: 01/08/2023-12.00 - 06/08/2023-18.00'' mesajıyla günün sıcak saatlerinde tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.
Editör: Nejla KOÇ