Veda ziyaretleri kapsamında Karaman Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünü ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın ve Yönetim Kurulu’na çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ardından Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan’a veda ziyaretinde bulundu. Son olarak Karaman Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Editör: Nejla KOÇ