Meme Kanseri Olmuştu Ermenekli Doktor Kurtardı Meme Kanseri Olmuştu Ermenekli Doktor Kurtardı

Geçtiğimiz ay İzmir Devlet Tiyatrolarını Karaman’da ağırlayan Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bu defa İstanbul Devlet Tiyatrolarına ev sahipliği yapacak. İstanbul Devlet Tiyatroları tarafından sahnelenen “Limon” isimli tiyatro gösterisi ilimizdeki sanatseverlerle buluşacak.

Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Karaman’da düzenlemiş olduğumuz kültür-sanat etkinliklerimiz çerçevesinde birbirinden güzel tiyatroları sanatseverlerle buluşturuyoruz. 31 Ocak 2024 Çarşamba günü İstanbul Devlet Tiyatroları’nı Karaman’da ağırlayacağız. Saat 20.00’ da başlayacak olan tiyatro gösterimi iki perde olarak sahnelenecek ve yaklaşık 2 saat 10 dakika sürecek. Biletler indirimli (öğretmen, öğrenci) 30 TL, normal 45 TL olarak satışa sunulmuş olup biletler Piri Reis Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek. Tüm halkımızı bu güzel tiyatro oyununa davet ediyoruz”

Tiyatro Severler Dikkat Istanbul Devlet Tiyatrolari Karamanda Sahne Alacak (2)Tiyatro Severler Dikkat Istanbul Devlet Tiyatrolari Karamanda Sahne Alacak (1)

Kaynak: Haber Merkezi