Eğitim (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 16.09.2021 - 11:19, Güncelleme: 16.09.2021 - 11:38

Okullar İçin TYP Kurası Çekildi

 

Okullar İçin TYP Kurası Çekildi

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında çalışacak temizlik personeli kura çekilişi yapıldı.
16 Eylül 2021 Perşembe günü saat 09’da Kâzımkarabekir Spor Salonunda yapılan kura çekilişine başvuruda bulunanların yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İŞ-KUR kurumlarından yetkililer katıldı. Kura çekilişi öncesinde salondaki bulunan adaylara açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Aziz Demir başvurunun oldukça yüksek olduğunu söyledi. Şube Müdürü Demir “Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarda Toplum Yararına program kapsamında çalıştırılacak olan 63 kişilik kadro için 1514 kişi başvurdu. Bakanlık Karaman ili için 94 kişilik bir kontenjan açtı. Bunun 63’ü merkez diğer kalan kısmı ise ilçelere dağıtıldı. Bugün burada kurada ismi çıkan arkadaşlarımız 17 Eylül 2021 Cuma günü saat 10’da Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulunda yapılacak ikinci bir kura ile çalışacakları okulların isimlerini kendileri belirleyecekler. Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulunda yapılacak olan okul belirleme kurasında 63 kişi için yarım saatlik bir ek süre verilecek ve kişiler kendi aralarında yer değiştirme yapabilecekler. Cuma günü yapılacak olan okul belirleme kurası sonrasında adaylar cumartesi günü Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelecekler ve gelir durumu, son bir ayda sigortalılık durumu gibi gerekli kontrollerini yapacağız. Yapılacak olan kura çekilişinin her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Ayrancı Noteri Hikmet Aydın tarafından çekilen kurada ismi çekilen adaylar şu şekilde olup listeler 16 Eylül 2021 Perşembe günü öğleden sonra T.C. kimlik bilgileriyle İŞ-KUR binasında ilan edilecek. İsmi çıkan adaylardan istenilen belgeler şu şekilde olup evraklar 18 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 11'de Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Birimine teslim edilebilecek: Kimlik Fotokopisi, 30 Metrelik Yol Üzerinde bulunan Halk Bankasından hesap açtırma, Adli Sicil Kaydı (e-devletten), Sağlık Raporu, Nüfus Kayıt Örneği (e-devletten), Hanede Çalışan Kişilerin Gelir Beyanı, Başvuran Kişinin SGK Dökümü Haber: Senem Yavuzaslan-Mustafa Özünal Elif Demir Ayşe Uyar Durmuş Cöhcen Meltem Kuru Nejla Koçgürbüz Sakine Bengi Raziye Bilgin Aslı Yıldırım Rukiye Eğilmez Ayşe Güncan Melek Eker Zübeyde Bar Sevim Çeşmebaşı Pakize Acaruygun Sena Alırkılıçarslan Sevim Ceylan Gülsüm Karakoç Göknur Toka Zahide Turhan Naile Gündoğan Meryem Özyer Habılı Tülü Fatma Aşağıdere Meryem Semiz Funda Akçay Sevda Kurt Fatma Ünal Ali Asaf Hayriye Büyükparmaksız Andaç Gülsüm Orhan Fatma Ökten Ahmet Bilgiç Durdane Işık Gülhan Gökmeşe Neşe Eryiğit Özlem Yonca Arzu Akkafa Hatice Öz Serpil Demir Havva Dural Hıdır Şahin Hasan Kocakaya Hasan Hüseyin Karakara Hatice Özşahines Ali Tekin Özlem Çekçekoğlu Sultan Çukur Şerife Solmaz Ayşe Etbaş Bahattin Şahin Ayfer Yiğiner Semanur Ay Seyf Ali Bayram Gülşem Varol Ayşegül Azat Ayşe Tarhan Aişe Çelikel Özge Özaslan Emine Atalay Emine Umanç Mustafa Gök Beyhan yetgin Zeliha Topbaş
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında çalışacak temizlik personeli kura çekilişi yapıldı.

16 Eylül 2021 Perşembe günü saat 09’da Kâzımkarabekir Spor Salonunda yapılan kura çekilişine başvuruda bulunanların yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İŞ-KUR kurumlarından yetkililer katıldı. Kura çekilişi öncesinde salondaki bulunan adaylara açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Aziz Demir başvurunun oldukça yüksek olduğunu söyledi. Şube Müdürü Demir “Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarda Toplum Yararına program kapsamında çalıştırılacak olan 63 kişilik kadro için 1514 kişi başvurdu. Bakanlık Karaman ili için 94 kişilik bir kontenjan açtı. Bunun 63’ü merkez diğer kalan kısmı ise ilçelere dağıtıldı. Bugün burada kurada ismi çıkan arkadaşlarımız 17 Eylül 2021 Cuma günü saat 10’da Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulunda yapılacak ikinci bir kura ile çalışacakları okulların isimlerini kendileri belirleyecekler. Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulunda yapılacak olan okul belirleme kurasında 63 kişi için yarım saatlik bir ek süre verilecek ve kişiler kendi aralarında yer değiştirme yapabilecekler. Cuma günü yapılacak olan okul belirleme kurası sonrasında adaylar cumartesi günü Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelecekler ve gelir durumu, son bir ayda sigortalılık durumu gibi gerekli kontrollerini yapacağız. Yapılacak olan kura çekilişinin her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ayrancı Noteri Hikmet Aydın tarafından çekilen kurada ismi çekilen adaylar şu şekilde olup listeler 16 Eylül 2021 Perşembe günü öğleden sonra T.C. kimlik bilgileriyle İŞ-KUR binasında ilan edilecek. İsmi çıkan adaylardan istenilen belgeler şu şekilde olup evraklar 18 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 11'de Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Birimine teslim edilebilecek: Kimlik Fotokopisi, 30 Metrelik Yol Üzerinde bulunan Halk Bankasından hesap açtırma, Adli Sicil Kaydı (e-devletten), Sağlık Raporu, Nüfus Kayıt Örneği (e-devletten), Hanede Çalışan Kişilerin Gelir Beyanı, Başvuran Kişinin SGK Dökümü Haber: Senem Yavuzaslan-Mustafa Özünal

Elif Demir

Ayşe Uyar

Durmuş Cöhcen

Meltem Kuru

Nejla Koçgürbüz

Sakine Bengi

Raziye Bilgin

Aslı Yıldırım

Rukiye Eğilmez

Ayşe Güncan

Melek Eker

Zübeyde Bar

Sevim Çeşmebaşı

Pakize Acaruygun

Sena Alırkılıçarslan

Sevim Ceylan

Gülsüm Karakoç

Göknur Toka

Zahide Turhan

Naile Gündoğan

Meryem Özyer

Habılı Tülü

Fatma Aşağıdere

Meryem Semiz

Funda Akçay

Sevda Kurt

Fatma Ünal

Ali Asaf

Hayriye Büyükparmaksız Andaç

Gülsüm Orhan

Fatma Ökten

Ahmet Bilgiç

Durdane Işık

Gülhan Gökmeşe

Neşe Eryiğit

Özlem Yonca

Arzu Akkafa

Hatice Öz

Serpil Demir

Havva Dural

Hıdır Şahin

Hasan Kocakaya

Hasan Hüseyin Karakara

Hatice Özşahines

Ali Tekin

Özlem Çekçekoğlu

Sultan Çukur

Şerife Solmaz

Ayşe Etbaş

Bahattin Şahin

Ayfer Yiğiner

Semanur Ay

Seyf Ali Bayram

Gülşem Varol

Ayşegül Azat

Ayşe Tarhan

Aişe Çelikel

Özge Özaslan

Emine Atalay

Emine Umanç

Mustafa Gök

Beyhan yetgin

Zeliha Topbaş

Karaman HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kgrthaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.