Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımda: Şehitlerimize dua için Sabah namazında buluşuyoruz. 14 Ocak Pazar sabah namazında ülkemizin tüm camilerinde, terör örgütlerine karşı yaptığımız operasyonlarda şehadete kavuşan kahraman Mehmetçiklerimiz ve tüm şehitlerimiz için okunan hatimlerin duası yapılacaktır. Biz de yapılacak olan dua programına Ankara Hacı Bayram Veli Camii’nden katılacağız inşallah. Tüm kardeşlerimizi ülkemizin dört bir yanında yapılacak olan bu dualara katılmaya davet ediyorum. Yüce Rabbimiz kahraman ordumuzu havada, karada, denizde daima mansur ve muzaffer eylesin.” ifadeleri yer almıştı.

Mehmet Bayram: “Karaman Yaşanabilir Bir Kenttir Tek Engel Su Sorunudur.” Mehmet Bayram: “Karaman Yaşanabilir Bir Kenttir Tek Engel Su Sorunudur.”

Karaman’da Sabah Namazında Şehitlerimiz İçin Dua Edildi1

Paylaşım sonrası 81 ilde tüm camilerde olduğu gibi Karaman’da her hafta gerçekleştirilen sabah namazı buluşmalarında bu hafta tüm şehitlerimiz için dua edildi. Sabah namazı buluşması Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Camisi’nde gerçekleştirildi ve namazdan önce şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi.

Kaynak: Eda Şahintürk