Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karaman Arıcılar Birliğini ziyaret ederek Birlik Başkanı Gürsel Yasan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti. İlimizde arıcılığın daha da geliştirilmesi ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, Vali Tuncay Akkoyun arıcılığın ekonomik ve çevresel açıdan önemini belirterek Birlik Başkanı Gürsel Yasan ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Editör: Nejla KOÇ