Karaman İl Müftülüğü düzenli olarak yaptığı sabah namazı buluşmalarına bir yenisini daha ekliyor. 6 Ağustos Pazar günü Hacı Celal Mahallesi Şehit Yahya Kızılay Cadddesi No: 17'de bulunan Cömmen Cami'sinde sabah namazı buluşması düzenlenecek. İl Müftülüğü Yasin-i Şerif, sabah namazı, tesbihat ve zikir, sohbet ve ikram olarak gerçekleşecek buluşmaya tüm herkesi davet ediyor.
Editör: Mehmet Akif Orhan